Firma KlimaInwest znana wcześniej jako działająca od 2008 roku firma ABG Sp. z o.o. wykonuje usługi montażowe i serwisowe w branży klimatyzacyjnej. Zdobyte do tej pory doświadczenie pozwoliło nam poznać potrzeby współczesnego rynku oraz dostosować do niego naszą ofertę. Wielu zadowolonych klientów świadczy o tym, iż do tej pory udaje nam się to z powodzeniem. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i rozwiejemy pojawiające się wątpliwości.

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy - chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest KlimaInwest Michał Gadocha z siedzibą ul. Akacjowa 14 32-031 Gaj.

Dziękujemy za kontakt

Wiadomość została wysłana, postaramy się skontaktować jak najszybciej to możliwe.

Please change orientation of the screen

Please resize browser screen