W celu zagwarantowania prawidłowego działania urządzeń klimatyzacyjnych oferujemy usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, przeglądów sezonowych. Nasza wykwalifikowana kadra posiada uprawnienia do dokonywania wpisów do kart urządzeń zgodnie z ustawą z dnia 15 maja 2015 roku o substancjach zubażających warstwę ozonową oraz niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych.

Po wykonaniu każdej czynności serwisowej wystawiamy protokół serwisowy, który zawiera informacje na temat rodzaju i modelu serwisowanego urządzenia oraz szczegółowy opis wykonywanych czynności.

W przypadku konieczności wymiany podzespołów zapewniamy dostęp do części wszystkich dostępnych na rynku urządzeń. Po przeprowadzeniu diagnozy zostanie Państwu przesłana do akceptacji kompleksowa wycena naprawy urządzenia.

Przeglądy sezonowe urządzeń wg wytycznych większości producentów powinny odbywać się przynajmniej dwa razy do roku, w przypadku, gdy urządzenia pracują w trudnych warunkach serwisy konserwacyjne powinny się częściej, aby zapewnić jak najdłuższą żywotność urządzenia.

Poniżej przedstawiamy zakres czynności wchodzących w skład standardowego przeglądu sezonowego:


• kontrola poprawności pracy urządzenia
• pomiar i regulacja ciśnienia freonu oraz poziomu czynnika chłodniczego
• czyszczenie parownika
• czyszczenie skraplacza
• kontrola szczelności układu chłodniczego
• pomiary temperatury nawiewu i wywiewu
• czyszczenie i odgrzybienie filtrów
• kontrola drożności oraz szczelności instalacji odpływu skroplin

 

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy - chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest KlimaInwest Michał Gadocha z siedzibą ul. Akacjowa 14 32-031 Gaj.

Dziękujemy za kontakt

Wiadomość została wysłana, postaramy się skontaktować jak najszybciej to możliwe.

Please change orientation of the screen

Please resize browser screen