Wybierając naszą ofertę otrzymujecie Państwo w pełni profesjonalną obsługę w atrakcyjnych cenach. Posiadamy odpowiednie przeszkolenie i niezbędną wiedzę potrzebną do właściwej obsługi powierzonych nam samochodów. Wszystkie naprawy wykonywane są na bazie podzespołów pochodzących od renomowanych producentów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów nasze usługi świadczymy również mobilnie - z dojazdem pod wskazany adres.

Przed planowaną wizytą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 604215426 w celu uzyskania szczegółowych informacji, lub umówienia się na konkretny termin. Poniżej prezentujemy cennik usług:

SERWIS KLIMATYZACJI: Cena (zł brutto)
Diagnostyka układu klimatyzacji Gratis
Sprawdzenie szczelności suchym azotem 70
Napełnienie układu klimatyzacji czynnikiem R134a od 200
Opróżnienie czynnika i ponowne napełnienie z barwnikiem UV 150
Odgrzybianie układu z wymianą filtra kabinowego 120
Naprawa spręzarki klimatyzacji od 400
Naprawa przewodu układu klimatyzacji od 200
Dodatkowe usługi rbg od 100

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy - chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest KlimaInwest Michał Gadocha z siedzibą ul. Akacjowa 14 32-031 Gaj.

Dziękujemy za kontakt

Wiadomość została wysłana, postaramy się skontaktować jak najszybciej to możliwe.

Please change orientation of the screen

Please resize browser screen